O nas


Chcesz szybko, sprawnie i zgodnie z prawem zrealizować szkolenie okresowe bhp w swojej firmie?

Nasi klienci oczekiwali szkoleń, które będą niedrogie, organizowane w dogodnym dla nich terminie i będą skutecznie realizować prewencję bezpiecznej pracy. Jedną z opcji która pozwala osiągnąć te założenia jest e-learning BHP. Właśnie dlatego oferujemy Państwu nowoczesną platformę edukacyjną.

E-learning to technika szkolenia przez sieć teleinformatyczną przy wykorzystaniu różnego rodzaju form multimedialnych. Szkolenie e-learningowe to wygodny, a przede wszystkim elastyczny sposób nauki, który wzmaga zaangażowania uczestnika.

Szkolenia online to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pracodawców i pracowników, którzy sami chcą dokonać wyboru odnośnie czasu i trybu przyswajania wiedzy - w zależności od swoich możliwości. Szkolenia online to nowoczesne rozwiązanie pozwalające efektywnie przeprowadzić edukację . To idealne rozwiązanie dla Przedsiębiorców, którzy idąc z duchem czasu, optymalizują koszty, cenią sobie czas i wartość pieniądza.

E-learningowe szkolenia BHP są odpowiednikiem szkoleń okresowych BHP w formie stacjonarnej i są z nimi równoważne. W trakcie szkolenia BHP przez Internetu przekazane są wszelkie niezbędne wiadomości z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy.

Technologia i multimedia wykorzystane w szkoleniu powodują, że uczestnik zapamiętuje więcej szczegółów, przez co szkolenie jest dużo bardziej efektywne.

W ofercie portalu znajdują się szkolenia dla pracowników administracyjno-biurowych, pracodawców oraz kadry inżynieryjno-technicznej. Poznaj zalety, jakie dają szkolenia e-learningowe, które w prosty sposób uzupełniają wiedzę i przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w firmie.

W ofercie portalu znajdują się szkolenia dla pracowników administracyjno-biurowych, pracodawców oraz kadry inżynieryjno-technicznej. Poznaj zalety, jakie dają szkolenia e-learningowe, które w prosty sposób uzupełniają wiedzę i przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w firmie.

Dzięki zdobytym kwalifikacjom oraz ciągłemu doskonaleniu oferowanych usług, powierzone nam zadania i obowiązki wykonujemy z należytą starannością, gwarantując rzetelną obsługę, pełen profesjonalizm a także terminowe wykonanie zlecenia. Szanujemy czas i pieniądze naszych kontrahentów co powoduje, że potrafimy dostosować się do ich oczekiwań, możliwości oraz potrzeb.

Opinie naszych Klientów

 • Artur Majchrzak

  Pracując w branży budowlanej i technicznej potrzebujemy elastycznego i nieszablonowego podejścia. Dzięki współpracy z serwisem szkoleniabhp.info udało nam się rozwiązać problem szkoleń zawodowych dla pracowników rozlokowanych na terenie naszych inwestycji i projektów w całej Polsce. Polecam wszystkim.

  Artur Majchrzak
  Wspólnik w firmie Lekka Obudowa Sp. z o.o. Sp.K.
 • MACIEJ DOLNY

  Korzystaliśmy z usług firmy już wielokrotnie zarówno w wariancie tradycyjnym, jak i z wykorzystaniem metod zdalnych; za każdym razem było rzetelnie i sprawnie. Firma wywiązująca się z zadań i wiarygodny partner.

  MACIEJ DOLNY
  Kierownik ds. logistyki Dolny BUS
 • ADRIAN KAŹMIERCZAK

  Szybko, tanio, bez problemów i co najważniejsze z pełnym wsparciem technicznym w całym procesie od rejestracji po uzyskanie certyfikatu.

  ADRIAN KAŹMIERCZAK
  Prywatny przedsiębiorca branży budowlanej
 • KATARZYNA WYLEGAŁA

  Korzystaliśmy z usług serwisu w ramach prowadzonych szkoleń zawodowych. Pracownicy byli bardzo zadowoleni i podkreślali, że metoda szkolenia zdalnego jest dla nich wygodna. Polecamy serwis szkoleniabhp.info.

  KATARZYNA WYLEGAŁA
  Specjalista ds. kadr PSS Społem